-
Відкриті торги
-
КЕП
паливна деревина
2 079 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
a60d59671d904733b66e9eee8f0d9a18
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-23-000939-b-c2
Постачальник:
ФОП "Бабій Володимир Анатолійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2780011959
-
Контактна особа:
Володимир Бабій +380674995317 0674995317@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, ВУЛ. ЛЕНІНА, буд. 50, кв. 76
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
02.20.1
Дата підписання:
07.03.2017 10:50
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
2 079 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 079 360.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливна деревина
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
2888 метри кубічні
Період постачання
22.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті