-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин марки А-95, А-92, дизельне паливо.
Тендер Prozorro UA-2017-02-06-000290-b
Завершена
755 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 777.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 777.00 UAH
Номер:
f9149f76c2cb49cd8e6715d28db1d95c
Внутрішній номер закупівлі:
634423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-06-000290-b
Замовник:
ДП "Дніпропетровське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991686
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, вул. Космічна, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ананьєва Катерина Миколаївна +380562688223 DP_Dlg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
755 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 777.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2017 10:16 - 12.02.2017 10:21
Період прийому пропозицій:
06.02.2017 10:16 - 22.02.2017 10:21
Аукціон:
23.02.2017 13:06 - 23.02.2017 13:27
Період кваліфікації:
23.02.2017 13:27 - 24.02.2017 11:38
Період завантаження договору:
23.02.2017 13:27 - 15.03.2017 13:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
8300 літр
Період постачання
10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, за адресою АЗС Учасника, розташованих по Україні, Дніпропетровській області та по м. Дніпро, окремими партіями.
На карті
Бензин А-92
Кількість
13700 літр
Період постачання
10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, за адресою АЗС Учасника, розташованих по Україні, Дніпропетровській області та по м. Дніпро, окремими партіями.
На карті
Дизельне паливо
Кількість
12200 літр
Період постачання
10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, за адресою АЗС Учасника, розташованих по Україні, Дніпропетровській області та по м. Дніпро, окремими партіями.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НЄФТЕК ТРЕЙД"
Оскарження: 23.02.2017 13:27 - 07.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40156582
-
Контактна особа:
Павел Очкасов +380509815241 ochkasov@neftek.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛ. НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, буд. 10-К
Оскарження: 23.02.2017 13:27 - 07.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
735 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2017 11:38
Документи
6
Скарги
0
ТОВ Альянс Еволюшн
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Дергач Ольга Григорьевна +380991756225 o.dergach@ptfavias.dp.ua
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Початкова пропозиція
738 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
738 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
91897524ed7c46bcbc04a0ad4d46007d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-06-000290-b-b1
Постачальник:
ТОВ "НЄФТЕК ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40156582
-
Контактна особа:
Павел Очкасов +380509815241 ochkasov@neftek.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛ. НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, буд. 10-К
Номер договору:
1-ВТ
Сума договору:
735 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
07.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний