-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А-95, А-92, дизельне паливо.
735 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
91897524ed7c46bcbc04a0ad4d46007d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-06-000290-b-b1
Постачальник:
ТОВ "НЄФТЕК ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40156582
-
Контактна особа:
Павел Очкасов +380509815241 ochkasov@neftek.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛ. НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, буд. 10-К
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1-ВТ
Дата підписання:
07.03.2017 00:00
Період дії договору:
07.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
735 440.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 735 440.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
8300 літр
Період постачання
10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, за адресою АЗС Учасника, розташованих по Україні, Дніпропетровській області та по м. Дніпро, окремими партіями.
На карті
Бензин А-92
Кількість
13700 літр
Період постачання
10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, за адресою АЗС Учасника, розташованих по Україні, Дніпропетровській області та по м. Дніпро, окремими партіями.
На карті
Дизельне паливо
Кількість
12200 літр
Період постачання
10.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, за адресою АЗС Учасника, розташованих по Україні, Дніпропетровській області та по м. Дніпро, окремими партіями.
На карті