-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотоелектричні модулі
Тендер Prozorro UA-2020-09-17-009195-a
Торги не відбулися
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 75.00 UAH
Номер:
071052193a2e4ad79287923aab2a8278
Внутрішній номер закупівлі:
6343907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-17-009195-a
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кулішова +380504432246 kylishova@hydro.od.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
75.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2020 15:51 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2020 15:51 - 05.10.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотоелектричні модулі
Кількість
3 штуки
Період постачання
20.10.2020 - 30.11.2020