-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотоелектричні модулі
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
d301917ad7cc4bd7a4da1ef1ffba9b86
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-09-002708-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фотоелектричні модулі
Примітки:
ФДУ "Одеський район "Держгідрографії"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
Дата опублікування:
09.09.2020 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства
Сума15 000.00 UAH