-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з харчування
Тендер Prozorro UA-2020-09-17-004955-b
Місцезнаходження замовника - м. Рівне, вул. Київська 60, 33027. Категорія - 3. Підприємства, установи, організації, Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Торги не відбулися
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Номер:
28d69d73226e411da627ca701f4552d9
Внутрішній номер закупівлі:
6342389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-17-004955-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирилюк Анатолій Іванович 380974058155 1989.rodl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 800.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2020 15:17 - 25.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2020 15:17 - 05.10.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування (згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник код 55523000-2 Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації