-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з харчування
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
6fadd52c58d947c4abb9158f0712a924
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-17-009717-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
Дата опублікування:
17.09.2020 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума180 000.00 UAH