-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля марки АМ (13-25)
Тендер Prozorro UA-2017-01-26-001985-b
Завершена
559 402.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 594.02 UAH
мін. крок: 1% або 5 594.02 UAH
Номер:
033d669a9b34451a986000f42cde1dda
Внутрішній номер закупівлі:
633339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-26-001985-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548208
-
Адреса:
73489, Україна, Херсонська область, Петровського, 1 Травня, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кедровський Олександр Юрійович +380554733627 Kedrowsky@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
559 402.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 594.02 UAH
Період уточнення:
26.01.2017 15:54 - 05.02.2017 15:59
Період прийому пропозицій:
26.01.2017 15:54 - 15.02.2017 15:59
Аукціон:
16.02.2017 12:37 - 16.02.2017 13:04
Період кваліфікації:
16.02.2017 13:04 - 20.02.2017 11:23
Період завантаження договору:
16.02.2017 13:04 - 08.03.2017 13:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля марки АМ (13-25)
Кількість
155389 кілограм
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
73489, Україна, Херсонська область, сел. Петровського, м. Херсон, Вул. 1 Травня
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
Оскарження: 16.02.2017 13:04 - 03.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774 m.z.teplo@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Оскарження: 16.02.2017 13:04 - 03.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
466 167.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 089.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2017 11:23
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "Херсон Вуглепостачання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002178
-
Контактна особа:
Світлана Садова +380502786357 uglepostavka1@mail.ru
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Суворова, 34, кв. 8
Початкова пропозиція
473 159.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 089.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41091115
-
Контактна особа:
Коваленко Юрій Леонідович +380951785594 vk_orion@ukr.net
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Володимирська, 34/19
Початкова пропозиція
489 475.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 475.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
54ee8bffe3fe4f40b9f37c9a5b93725c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-26-001985-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774 m.z.teplo@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Номер договору:
31
Сума договору:
435 089.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.03.2017 14:34 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
06.03.2017 14:34
Статус:
Підписаний