-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля марки АМ (13-25)
435 089.00
UAH з ПДВ
Номер:
54ee8bffe3fe4f40b9f37c9a5b93725c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-26-001985-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774 m.z.teplo@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
31
Дата підписання:
06.03.2017 14:34
Період дії договору:
06.03.2017 14:34 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
435 089.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 435 089.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля марки АМ (13-25)
Кількість
155389 кілограм
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
73489, Україна, Херсонська область, сел. Петровського, м. Херсон, Вул. 1 Травня
На карті