-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Колодка гальмівна композиційна 2ТР-11
Тендер Prozorro UA-2017-01-05-000240-a
Завершена
1 782 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 17 820.00 UAH
мін. крок: 1% або 17 820.00 UAH
Номер:
1719c5541f1743a1b40354fca28ac4c5
Внутрішній номер закупівлі:
632010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-05-000240-a
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сенишин Ігор Андрійович (032)-226-16-60 elzakup.nh@railway.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34322000-0 Гальма та частини гальмАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 782 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 820.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2017 22:39 - 10.02.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2017 22:39 - 20.02.2017 17:00
Аукціон:
21.02.2017 15:09 - 21.02.2017 15:30
Період кваліфікації:
21.02.2017 15:30 - 22.02.2017 15:44
Період завантаження договору:
21.02.2017 15:30 - 13.03.2017 15:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колодка композиційна тип 2ТР-11 вантажна
×
-
ДК 016:2010:
23.99.1 Вироби мінеральні неметалеві, інші, н.в.і.у.
Кількість
15000 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
79025, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 2
тел. (032-226-15-67)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Оскарження: 21.02.2017 15:30 - 05.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua http://tribo.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Оскарження: 21.02.2017 15:30 - 05.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 782 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 782 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2017 15:44
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "ДОРЕН ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41013723
-
Контактна особа:
Бойко Інна Анатоліївна +380985266094 doren.trade@yandex.ru
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, Бульвар Олександрійський, буд. 75, кв. 77
Початкова пропозиція
1 782 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 782 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
e00f815a18f642e1a796783e6acbad59
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-05-000240-a-b1
Постачальник:
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua http://tribo.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Номер договору:
Л/НХ-17162/НЮ
Сума договору:
1 782 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
06.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний