-
Відкриті торги
-
КЕП
Колодка гальмівна композиційна 2ТР-11
1 782 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e00f815a18f642e1a796783e6acbad59
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-05-000240-a-b1
Постачальник:
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua http://tribo.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Номер договору:
Л/НХ-17162/НЮ
Дата підписання:
06.03.2017 00:00
Період дії договору:
06.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 782 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колодка композиційна тип 2ТР-11 вантажна
×
-
ДК 016:2010:
23.99.1 Вироби мінеральні неметалеві, інші, н.в.і.у.
Кількість
15000 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
79025, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 2
тел. (032-226-15-67)
На карті