-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Тонер-картридж)
Тендер Prozorro UA-2020-09-16-000996-a
Тонер-картридж за технічними, якісними та кількісними характеристиками згідно із Додатком 3 до тендерної документації
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 200.00 UAH
Номер:
9f3f1b4e109e48b4950c0ad8f063aeb0
Внутрішній номер закупівлі:
6309607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-16-000996-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2020 09:30 - 22.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2020 09:30 - 02.10.2020 00:00
Аукціон:
02.10.2020 14:10 - 02.10.2020 14:31
Період кваліфікації:
02.10.2020 14:31 - 07.10.2020 12:06
Період завантаження договору:
07.10.2020 12:06 - 27.10.2020 12:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Покупцем на підставі частини першої статті 49 Бюджетного кодексу України у національній валюті України в безготівковій формі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонер-картридж
Кількість
42 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВЕРО-ПРІНТ"
Оскарження: 07.10.2020 12:06 - 18.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37388311
-
Контактна особа:
Юрій Годліс +380504884080 slava@averoprint.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, кв.197
Оскарження: 07.10.2020 12:06 - 18.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
19 857.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 857.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2020 12:06
Документи
29
Скарги
0
ПП "Бест Прінт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31107469
-
Контактна особа:
Александр Гречанюк +380445013198,+380674037873,+380664468836,+380445013198 5013198@ukr.net
-
Адреса:
02096, Україна, Київська область, Киев, 02096, м. Київ, вул. Ялтинська 14, кв. 89
Початкова пропозиція
19 908.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 908.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
17ed77764a3f4507b5d6b5c032c841d2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-16-000996-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АВЕРО-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37388311
-
Контактна особа:
Юрій Годліс +380504884080 slava@averoprint.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, кв.197
Номер договору:
21102020
Сума договору:
19 857.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 548.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.10.2020 10:00
Статус:
Виконаний