-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Тонер-картридж)
19 857.60
UAH з ПДВ
Номер:
17ed77764a3f4507b5d6b5c032c841d2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-16-000996-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АВЕРО-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37388311
-
Контактна особа:
Юрій Годліс +380504884080 slava@averoprint.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, кв.197
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
21102020
Дата підписання:
21.10.2020 10:00
Період дії договору:
21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
19 857.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 309.60 UAH)
Оплачено:
19 857.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 309.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонер-картридж
Кількість
42 штуки
Період постачання
до 20.12.2020