-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Тендер Prozorro UA-2020-09-15-000881-c
Торги не відбулися
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
Номер:
eefed9eba08142c29bb6beb09d932b52
Внутрішній номер закупівлі:
6294092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-15-000881-c
Замовник:
КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павлюк Артур Михайлович +380312661027 ksep2010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
15.09.2020 11:13 - 21.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2020 11:13 - 01.10.2020 11:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою
Кількість
140 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Західне інноваційне об'єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38667151
-
Контактна особа:
Вадим Калінін +380972610186 vadim.kalinin.1990@gmail.com
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Коновальця, б. 99 кв. 2
Початкова пропозиція
226 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
226 520.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0