-
Відкриті торги
-
КЕП
14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Оголошено тендер
252 000.00
UAH
Номер:
9db708a35a714fc2837548587c47ff0b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-15-000480-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
Дата опублікування:
15.09.2020 10:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою
Кількість
140 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума252 000.00 UAH