-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для рентгенологічних досліджень (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини) (Пристрій для фотохімічної обробки рентгенівської плівки "ОНІКО" без сушки УФОРП (НК 024:2019: 59011 — Пристрій для ручної проявки рентгенівської плівки в темній кімнаті), Пристрій для сушіння рентгенівських плівок "Оніко" (НК 024:2019: 14475 - Пристрій для сушіння рентґенівських плівок)
Тендер Prozorro UA-2020-09-14-008820-b
Категорія замовника: юридична особи, яка є підприємством, установами, організаціями, та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі. п.3 ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська (детальніше в тендерній документації)
Торги відмінено
54 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 272.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 272.00 UAH
Номер:
1b4b3dc759c34d3da4fb4bbd65329495
Внутрішній номер закупівлі:
6286500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-14-008820-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Гречана +380459623661 natender.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
272.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2020 16:44 - 20.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2020 16:44 - 30.09.2020 18:00
Аукціон:
01.10.2020 13:42 - 01.10.2020 14:03
Період кваліфікації:
з 01.10.2020 14:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій для фотохімічної обробки рентгенівської плівки "ОНІКО" без сушки УФОРП
×
-
НК 024:2019:
59011 Пристрій для ручної проявки рентгенівської плівки в темній кімнаті
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Пристрій для сушіння рентгенівських плівок "Оніко"
×
-
НК 024:2019:
14475 Пристрій для сушіння рентґенівських плівок
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
d2ee146aad404a74ae6342144f2123fa
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Зміна обсягів потреби у закупівлі
Період оскарження:
01.10.2020 15:50 - 12.10.2020 00:00
Дата опублікування:
01.10.2020 15:50
Дата виконання:
12.10.2020 00:00
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМОРНИЙ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3034612713
-
Контактна особа:
Коморний Андрій Іванович +380952555629 KomorniyAndrei@gmail.com
-
Адреса:
31124, Україна, Харківська область, Харків, вул. Зернова, буд. 53, кв. 73
Початкова пропозиція
54 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
54 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
13
Скарги
0
ШАТОХІН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3028009938
-
Контактна особа:
Денис Шатохін +380974256874 shatohin1denis@gmail.com
-
Адреса:
61089, Україна, Харківська область, Харків, 12 Квітня, 36, кв. 48
Початкова пропозиція
54 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
54 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0