-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для рентгенологічних досліджень (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини) (Пристрій для фотохімічної обробки рентгенівської плівки "ОНІКО" без сушки УФОРП (НК 024:2019: 59011 — Пристрій для ручної проявки рентгенівської плівки в темній кімнаті), Пристрій для сушіння рентгенівських плівок "Оніко" (НК 024:2019: 14475 - Пристрій для сушіння рентґенівських плівок)
Оголошено тендер
54 400.00
UAH
Номер:
cf148767628f4fe3ba7ae7e8c6be7fb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-14-008792-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для рентгенологічних досліджень (ДК 021:2015: 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини) (Пристрій для фотохімічної обробки рентгенівської плівки "ОНІКО" без сушки УФОРП (НК 024:2019: 59011 — Пристрій для ручної проявки рентгенівської плівки в темній кімнаті), Пристрій для сушіння рентгенівських плівок "Оніко" (НК 024:2019: 14475 - Пристрій для сушіння рентґенівських плівок)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.09.2020 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума54 400.00 UAH