• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електромонтажні роботи: Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13

повторно

Торги не відбулися

470 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Номер: 17dc5c6b80fb4ead86832cd252e94fb4
Внутрішній номер закупівлі: 6275108
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-14-002498-b   
Замовник: КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
Контактна особа: Алла Альохіна +380627227542 alexina.alla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 470 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 350.00 UAH
Період уточнення: 14.09.2020 11:12 - 20.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 14.09.2020 11:12 - 30.09.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електромонтажні роботи: Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.10.2020
Місце постачання 85110, Україна, Донецька область, Костянтинівка, пр. Ломоносова, буд.150 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СФЕРА"
Початкова пропозиція 470 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 000.00 UAH з ПДВ
Документи 22
Скарги 0