-
Відкриті торги
-
КЕП
Електромонтажні роботи: Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13
Оголошено тендер
470 000.00
UAH
Номер:
e1179d9a0b8e41229d8421ff7b20f37c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-14-002204-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142879
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142879
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електромонтажні роботи: Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.09.2020 10:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума470 000.00 UAH