-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-09-14-000606-b
Продовження робіт з благоустрою в рамках проекту «Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул. Центральна біля будинку №37» (коригування).
Завершена
371 635.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 858.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 858.17 UAH
Номер:
f14bf0707f73458b8c9c5f935ec85d17
Внутрішній номер закупівлі:
6271734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-14-000606-b
Замовник:
Новогродівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052985
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул.О.Кошового,46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Зазуляк +380509960692,+380505956606 novradaua@ukr.net http://novogrodovka-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
371 635.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 858.17 UAH
Період уточнення:
14.09.2020 09:26 - 20.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2020 09:26 - 30.09.2020 12:00
Аукціон:
01.10.2020 15:58 - 01.10.2020 16:19
Період кваліфікації:
01.10.2020 16:19 - 05.10.2020 11:12
Період завантаження договору:
05.10.2020 11:12 - 25.10.2020 11:12
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписДжерело фінансування- місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
Кількість
1 лот
Період постачання
16.10.2020 - 20.12.2020
Місце постачання
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул. Центральна біля буд. 37
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК"
Оскарження: 05.10.2020 11:12 - 16.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39709485
-
Контактна особа:
Варварчук Олексій Володимирович +380997806446 OOO.KRASK@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Краматорськ, 49050, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Генерала Пушкіна, б.1
Оскарження: 05.10.2020 11:12 - 16.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
363 097.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
363 097.33 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.10.2020 11:12
Документи
57
Скарги
0
ФОП ІЗВЕКОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164712475
-
Контактна особа:
Ізвеков Сергій Володимирович +380954453970 izvekov.fop@ukr.net
-
Адреса:
84116, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНА буд. 10 кв. 21
Початкова пропозиція
371 635.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
371 635.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
cfd0151e6f0b4bd88980bab29b0390a5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-14-000606-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39709485
-
Контактна особа:
Варварчук Олексій Володимирович +380997806446 OOO.KRASK@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Краматорськ, 49050, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Генерала Пушкіна, б.1
Номер договору:
70
Сума договору:
363 097.33 UAH з ПДВ
Сума договору:
302 581.11 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
16.10.2020 08:00
Статус:
Виконаний