-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
Тендер Prozorro UA-2020-09-14-000606-b
Продовження робіт з благоустрою в рамках проекту «Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул. Центральна біля будинку №37» (коригування).
Завершена
371 635.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 858.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 858.17 UAH
Період оскарження:
14.09.2020 09:26 - 26.09.2020 00:00
Нічого не знайдено.