• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі будівлі Лип'янської ЗОШ

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником процедури закупівлі повинні бути складені українською мовою. Джерело фінансування кошти районного бюджету, що спрямовуються на фінансування надання послуг.Порядок оплати - здійснюється за надані послуги (післяоплата), на підставі рахунків, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Підрядника

Завершена

320 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер: a4ce51f926ae478fb158f9912179e6e3
Внутрішній номер закупівлі: 6267401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-11-012265-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Шийка Світлана Володимирівна 0534623440 karrn@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.09.2020 16:23 - 17.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2020 16:23 - 27.09.2020 00:00
Аукціон: 28.09.2020 15:08 - 28.09.2020 15:29
Період кваліфікації: 28.09.2020 15:29 - 30.09.2020 16:47
Період завантаження договору: 30.09.2020 16:47 - 20.10.2020 16:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴320 000.00 Поточний ремонт покрівлі будівлі Лип'янської ЗОШ