• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі будівлі Лип'янської ЗОШ

Оголошено тендер

320 000.00 UAH
Номер: 834c33db64b54b27a8f333e8e5c69501
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-11-008934-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт покрівлі будівлі Лип'янської ЗОШ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.09.2020 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі будівлі Лип'янської ЗОШ
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування кошти районного бюджету, що спрямовуються на фінансування надання послуг.Порядок оплати - здійснюється за надані послуги (післяоплата), на підставі рахунків, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Підрядника
Сума320 000.00 UAH