-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реактиви лабораторні:ТТГ – ІФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201954383 -Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Т4 вільн– ІФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930309-Набір реагентів для вимірювання тироксину вільного; АТ-ТПО –IФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930317-Набір реагентів для вимірювання антитіл пероксидази щитовидної залози; EQUIToxoplasmagondiiIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201952436 - Токсоплазма антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHSV1+2 IgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949541 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін G (IgG) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHSV1+2 IgM 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949546 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін М (IgM) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUICMVIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949712 - Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін G (IgG) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUICMVIgM 96 ВИЗН,33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949723 - Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін M (IgM) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIRubellavirusIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201950265 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIRubellavirusIgM 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201950268 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIanti-TreponemapallidumEI-702 192 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201951798-Treponemapallidum загальні антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHBsAg 96 ВИЗН,33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201948318 - Вірус гепатиту B поверхневий антиген IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIanti-HCV 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930743-Набір для виявлення загальних антитіл до вірусу гепатиту С.(ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Тендер Prozorro UA-2020-09-11-007631-b
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
be95fa1c6326479081a4bc9f63baa933
Внутрішній номер закупівлі:
6261019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-11-007631-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька центральна районна лікарня" Бучацької районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000547
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький р-н, місто Бучач, Вул. Генерала Шухевича, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бучацька ЦКРЛ Бучацька ЦКРЛ +0354424649 bukhlik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
725.00 UAH
Період уточнення:
11.09.2020 13:35 - 17.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2020 13:35 - 27.09.2020 12:42
Аукціон:
28.09.2020 11:41 - 28.09.2020 12:14
Період кваліфікації:
28.09.2020 12:14 - 01.10.2020 16:23
Період завантаження договору:
01.10.2020 16:23 - 21.10.2020 16:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКатегорія замовника– відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Всі інші документи (видані відповідними установами, підприємствами, організаціями), що мають відношення до тендерної пропозиції, можуть бути складені як українською, так і російською мовами, а у разі надання цих документів іншою іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською мовою та переклад (або справжність підпису перекладача) повинен бути засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ТТГ - ІФА
×
-
НК 024:2019:
54383 Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
6 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
Т4 вільн - ІФА
×
-
НК 024:2019:
30309 Набір реагентів для вимірювання тироксину вільного
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
АТ-ТПО - IФА
×
-
НК 024:2019:
30317 Набір реагентів для вимірювання антитіл пероксидази щитовидної залози
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI Toxoplasma gondii IgG 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
52436 Токсоплазма антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI Toxoplasma gondii IgM 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
52440 Токсоплазма антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI HSV1+2 IgG 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
49541 Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін G (IgG) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА),
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI HSV1+2 IgM 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
49546 Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін М (IgM) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI CMV IgG 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
49712 Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін G (IgG) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI CMV IgM 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
49723 Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін M (IgM) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI Rubella virus IgG 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
50265 Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI Rubella virus IgM 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
50268 Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI anti-Treponema pallidum EI-702 192 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
51798 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
5 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI HBsAg 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
48318 Вірус гепатиту B загальні антитіла до оболонки IVD, реагент
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
EQUI anti-HCV 96 ВИЗН
×
-
НК 024:2019:
30743 Набір для виявлення загальних антитіл до вірусу гепатиту С
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
Реактиви лабораторні
Кількість
14 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вулиця Генерала Шухевича, будинок 48
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНІ СИСТЕМИ УКРАЇНА"
Оскарження: 01.10.2020 16:03 - 12.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37617623
-
Контактна особа:
Костянтин Бурков +380503122810 ua@npods.ru
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 8/10
Оскарження: 01.10.2020 16:03 - 12.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
47 294.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 569.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.10.2020 16:03
Документи
29
Скарги
0
ФОП "РАКШАВА ХРИСТИНА ЄВГЕНІВНА"
Оскарження: 01.10.2020 16:19 - 12.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3347915487
-
Контактна особа:
Христина Ракшава +380977112181 medgarant.if@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ,, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, будинок 30, квартира 130
Оскарження: 01.10.2020 16:19 - 12.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
89 564.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 293.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.10.2020 16:19
Документи
14
Скарги
0
ФОП "КЛІПКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА"
Оскарження: 01.10.2020 16:23 - 12.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2385819268
-
Контактна особа:
Світлана Кліпкова +380679788650 klipkova65@ukr.net
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА , будинок 101, корпус А, квартира 130
Оскарження: 01.10.2020 16:23 - 12.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
64 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2020 16:23
Документи
30
Скарги
0
ФОП "ЖАДАН ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2571100722
-
Контактна особа:
Тетяна Жадан +380675702734 1970zhadan@gmail.com
-
Адреса:
63001, Україна, Харківська область, Валківський район, місто Валки, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 5
Початкова пропозиція
73 412.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 412.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce41fedebe8541bbbc983ffdacccdd4b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-11-007631-b-a1
Постачальник:
ФОП "КЛІПКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2385819268
-
Контактна особа:
Світлана Кліпкова +380679788650 klipkova65@ukr.net
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА , будинок 101, корпус А, квартира 130
Номер договору:
510
Сума договору:
57 890.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.10.2020 16:52
Статус:
Виконаний