-
Відкриті торги
-
КЕП
Реактиви лабораторні:ТТГ – ІФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201954383 -Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Т4 вільн– ІФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930309-Набір реагентів для вимірювання тироксину вільного; АТ-ТПО –IФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930317-Набір реагентів для вимірювання антитіл пероксидази щитовидної залози; EQUIToxoplasmagondiiIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201952436 - Токсоплазма антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHSV1+2 IgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949541 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін G (IgG) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHSV1+2 IgM 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949546 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін М (IgM) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUICMVIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949712 - Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін G (IgG) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUICMVIgM 96 ВИЗН,33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949723 - Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін M (IgM) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIRubellavirusIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201950265 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIRubellavirusIgM 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201950268 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIanti-TreponemapallidumEI-702 192 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201951798-Treponemapallidum загальні антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHBsAg 96 ВИЗН,33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201948318 - Вірус гепатиту B поверхневий антиген IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIanti-HCV 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930743-Набір для виявлення загальних антитіл до вірусу гепатиту С.(ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Оголошено тендер
145 000.00
UAH
Номер:
ab5463fee01346b9835ac0f9e94acd7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-11-003230-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька центральна районна лікарня" Бучацької районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000547
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький р-н, місто Бучач, Вул. Генерала Шухевича, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька центральна районна лікарня" Бучацької районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000547
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, Бучацький р-н, місто Бучач, Вул. Генерала Шухевича, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви лабораторні:ТТГ – ІФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201954383 -Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Т4 вільн– ІФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930309-Набір реагентів для вимірювання тироксину вільного; АТ-ТПО –IФА, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930317-Набір реагентів для вимірювання антитіл пероксидази щитовидної залози; EQUIToxoplasmagondiiIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201952436 - Токсоплазма антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHSV1+2 IgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949541 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін G (IgG) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHSV1+2 IgM 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949546 - Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2) імуноглобулін М (IgM) антитіла ІVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUICMVIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949712 - Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін G (IgG) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUICMVIgM 96 ВИЗН,33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201949723 - Cytomegalovirus (CMV) імуноглобулін M (IgM) антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIRubellavirusIgG 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201950265 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIRubellavirusIgM 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201950268 - Вірус краснухи, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIanti-TreponemapallidumEI-702 192 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201951798-Treponemapallidum загальні антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIHBsAg 96 ВИЗН,33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201948318 - Вірус гепатиту B поверхневий антиген IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); EQUIanti-HCV 96 ВИЗН, 33696000-5 Реактиви та контрасні речовини, НК 024:201930743-Набір для виявлення загальних антитіл до вірусу гепатиту С.(ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Примітки:
Місцезнаходження замовника : Україна, 48400, Тернопільська область, Бучацький район, місто Бучач, вул. Генерала Шухевича, 48
Категорія замовника – відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.09.2020 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума145 000.00 UAH