• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – код 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків (НК 024:2019: 12282 — Операційний світильник)

Категорія замовника -відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"; пропозиція складається українською мовою. У разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений підписом та печаткою (за наявності) учасника торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника)

Завершена

465 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 326.00 UAH
Номер: 727cb5578c3449f5bcbc1a93590af505
Внутрішній номер закупівлі: 6244267
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-10-007753-b   
Замовник: КП Комунальне некомерційне підприємство "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради"
Контактна особа: Ларченко Тетяна Вікторівна +380552482271 olvl_khor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 465 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 326.00 UAH
Період уточнення: 10.09.2020 15:12 - 18.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 10.09.2020 15:12 - 28.09.2020 15:17
Аукціон: 29.09.2020 15:57 - 29.09.2020 16:24
Період кваліфікації: 29.09.2020 16:24 - 07.10.2020 10:28
Період завантаження договору: 07.10.2020 10:28 - 27.10.2020 10:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – код 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків (НК 024:2019: 12282 — Операційний світильник)
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 73034, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вул.Нестерова 1а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МТ СКЛАД"

Оскарження: 02.10.2020 11:10 - 13.10.2020 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 262 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.10.2020 11:10
Документи 6
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"

Оскарження: 07.10.2020 10:28 - 18.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 462 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
462 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2020 10:28
Документи 12
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ДІАГНОСТИКА"
Початкова пропозиція 465 171.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 171.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 18365cc5530e4880a62d9111a3244f66
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-10-007753-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
Номер договору: 505
Сума договору: 462 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 432 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 23.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s