-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – код 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків (НК 024:2019: 12282 — Операційний світильник)
Оголошено тендер
465 300.00
UAH
Номер:
99209abf817a42b988398798705e4415
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-10-001733-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Комунальне некомерційне підприємство "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04850391
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, вул Нестерова 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунальне некомерційне підприємство "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04850391
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, вул Нестерова 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
465 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – код 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків (НК 024:2019: 12282 — Операційний світильник)
Примітки:
Категорія замовника -відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2019:
12282 Операційний світильник
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.09.2020 14:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 – код 33160000-9 – Устаткування для операційних блоків (НК 024:2019: 12282 — Операційний світильник)
×
-
НК 024:2019:
12282 Операційний світильник
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписНа виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 року № 891-р «Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»
Сума465 300.00 UAH