-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-18-000188-b
Завершена
1 979 620.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 898.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 898.10 UAH
Номер:
15c026d2034d4a1ea1bde24e7d031cb1
Внутрішній номер закупівлі:
623838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-18-000188-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Шмалюх +380982229735 galinka261082@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 979 620.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 898.10 UAH
Період уточнення:
18.01.2017 10:12 - 28.01.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2017 10:12 - 07.02.2017 12:00
Аукціон:
08.02.2017 13:56 - 08.02.2017 14:17
Період кваліфікації:
08.02.2017 14:17 - 14.02.2017 09:25
Період завантаження договору:
08.02.2017 14:17 - 28.02.2017 14:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
165000 метри кубічні
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Газпостач-Черкаси"
Оскарження: 08.02.2017 14:17 - 25.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36619059
-
Контактна особа:
Олег Клименко , 0502302638, 380472731012 gaspostach-ch@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18000, вул. Добровольського, 20
Оскарження: 08.02.2017 14:17 - 25.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 485 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 389 999.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2017 09:25
Документи
21
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма"Теплобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34959708
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма"Теплобуд" 050-368-20-15 gaz.teplobud@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 07400, Київська обл., м. Бровари, вул.Металургів, будинок 22, оф 16
Початкова пропозиція
1 584 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
69899084465444a0ad9c0ae2fb7a73a8
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-18-000188-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Газпостач-Черкаси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36619059
-
Контактна особа:
Олег Клименко , 0502302638, 380472731012 gaspostach-ch@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18000, вул. Добровольського, 20
Номер договору:
ЧГ-17/0072
Сума договору:
1 389 999.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
02.03.2017 15:00
Статус:
Підписаний