-
Відкриті торги
-
КЕП
природний газ
1 389 999.60
UAH з ПДВ
Номер:
69899084465444a0ad9c0ae2fb7a73a8
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-18-000188-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Газпостач-Черкаси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36619059
-
Контактна особа:
Олег Клименко , 0502302638, 380472731012 gaspostach-ch@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18000, вул. Добровольського, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
ЧГ-17/0072
Дата підписання:
02.03.2017 15:00
Період дії договору:
02.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 389 999.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 389 999.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
165000 метри кубічні
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті