• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для їдальні (харчоблоку) школи

Торги відмінено

560 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
Номер: 3668f3286d404640b48f03430f41cef2
Внутрішній номер закупівлі: 6227375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-09-005782-c   
Замовник: Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації
Контактна особа: Добряк Аліна Василівна +380535331135 zinkiv.rvo63@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 560 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 800.00 UAH
Період уточнення: 09.09.2020 16:26 - 15.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2020 16:26 - 25.09.2020 16:31
Аукціон: з 28.09.2020 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для їдальні (харчоблоку) школи
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 16 штуки
Період постачання до 30.11.2020
Місце постачання 38100, Україна, Полтавська область, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 63 На карті

Інформація про скасування

Номер: a4871ff0158c4867898e723a7ff47093
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Через невідповідність тендерної документації вимогам Закону.
Період оскарження: 21.09.2020 11:56 - 02.10.2020 00:00
Дата опублікування: 21.09.2020 11:56
Дата виконання: 02.10.2020 00:00
Статус:
Виконано