-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
560 000.00
UAH
Номер:
e13f6406d3e747868c5cf16b25dd66dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-09-010543-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.09.2020 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума560 000.00 UAH