-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт цеху для миття посуду та цеху для роздачі їжі Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради Київської області
Тендер Prozorro UA-2020-09-09-009520-b
-
Торги відмінено
681 475.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 407.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 407.38 UAH
Номер:
b6b52816891e44f089f10039bc2cc075
Внутрішній номер закупівлі:
6227247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-09-009520-b
Замовник:
Відділ освіти і науки Таращанської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143666
-
Адреса:
09500, Україна, Київська область, Тараща, вул. Шевченка, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Фещенко +380456651548, +380456653360 rvo_tar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
681 475.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.09.2020 16:22 - 15.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2020 16:22 - 25.09.2020 00:00
Аукціон:
з 25.09.2020 11:42
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
67c9ae2425164b119dcf96281cf1f225
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
п. 2, ч 1, ст. 32 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Період оскарження:
21.09.2020 10:31 - 02.10.2020 00:00
Дата опублікування:
21.09.2020 10:31
Дата виконання:
02.10.2020 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴681 475.00 Капітальний ремонт цеху для миття посуду та цеху для роздачі їжі Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради Київської області