• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт цеху для миття посуду та цеху для роздачі їжі Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради Київської області

Оголошено тендер

681 475.00 UAH
Номер: 9234c2f978da4da69a35ae275810a4d1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-09-011123-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти і науки Таращанської РДА
Замовник: Відділ освіти і науки Таращанської РДА
Очікувана вартість: 681 475.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт цеху для миття посуду та цеху для роздачі їжі Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради Київської області
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 09.09.2020 16:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума681 475.00 UAH