• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)

Торги не відбулися

280 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 8 400.00 UAH
Номер: cfd952fa2bde4918a137998cfa6237b0
Внутрішній номер закупівлі: 6214941
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-09-002343-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олександр Кітаєв +380577041418 gorsvet-kharkov@ukr.net http://www.gorsvet.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 400.00 UAH
Період уточнення: 09.09.2020 10:43 - 21.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2020 10:43 - 01.10.2020 14:00
Аукціон: 02.10.2020 15:05 - 02.10.2020 15:26
Період кваліфікації: 02.10.2020 15:26 - 12.10.2020 10:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент, код ДК 021:2015 - 44512000-2)
Код ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61010, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Гордієнківська, 43А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КОРОЛЬ ІГОР ІГОРОВИЧ

Оскарження: 12.10.2020 10:21 - 23.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 177 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.10.2020 10:21
Документи 6
Скарги 0
ПП "Поставка-2006"

Оскарження: 12.10.2020 10:23 - 23.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 255 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.10.2020 10:23
Документи 17
Скарги 0