-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент)
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
6a5a5c256cd0481a82632fac0d8fcedc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-09-002486-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03360874
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Пушкінська, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03360874
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Пушкінська, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ручна лебідка ST 116 або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.09.2020 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH