-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-09-07-002604-c
Торги відмінено
1 116 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 700.00 UAH
Номер:
6535a5798aa24a86998bb43219616a20
Внутрішній номер закупівлі:
6189903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-07-002604-c
Замовник:
Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, с.м.т Петриківка ,вул.Гончара,3,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Качан Юлія Леонідівна +380567674665 rono_petrik@i.ua https://rvo-petr.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 116 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.09.2020 17:04 - 13.09.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2020 17:04 - 23.09.2020 12:00
Аукціон:
з 24.09.2020 13:19
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
99b1c875ec81439ca6dbdc95d6293c31
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
порядок оприлюднення закупівлі
Період оскарження:
18.09.2020 17:43 - 29.09.2020 00:00
Дата опублікування:
18.09.2020 17:43
Дата виконання:
29.09.2020 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴388 000.00 Обладнання для їдальні (харчоблоку) Іванівського закладу освіти І-ІІІ ступенів Петриківської районної ради Дніпропетровської області
- Лот №2 ₴388 000.00 Обладнання для їдальні (харчоблоку) Комунального заклад освіти-Єлизаветівська середня загальноосвітня школа
- Лот №3 ₴340 000.00 Обладнання для їдальні (харчоблоку) Чаплинського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Петриківської районної ради Дніпропетровської області