• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування

Оголошено тендер

1 116 000.00 UAH
Номер: 3a444b0143f647ccbb33387a7c016351
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-07-001897-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 116 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.09.2020 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для їдальні (харчоблоку) Іванівського закладу освіти І-ІІІ ступенів Петриківської районної ради Дніпропетровської області
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2020
Обладнання для їдальні (харчоблоку) Комунального заклад освіти-Єлизаветівська середня загальноосвітня школа
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2020
Обладнання для їдальні (харчоблоку) Чаплинського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Петриківської районної ради Дніпропетровської області
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзалишок коштів освітньої субвенції ,що утворився на початок бюджетного періоду
Сума1 000 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспівфінансування
Сума116 000.00 UAH