-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бак для сміття з хитаючою кришкою, код 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: бак для сміття з хитаючою кришкою, відповідний код – 39224340-3 Відра для сміття
Тендер Prozorro UA-2020-09-07-001416-b
Торги не відбулися
19 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 576.00 UAH
мін. крок: 3% або 576.00 UAH
Номер:
db0a5af36d744509ab00b923dc796cb4
Внутрішній номер закупівлі:
6176148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-07-001416-b
Замовник:
Відділ освіти Слов'янської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142922
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, пл. Соборна, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Миколайович Рубльовський +380626225491 slov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
576.00 UAH
Період уточнення:
07.09.2020 10:19 - 13.09.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2020 10:19 - 23.09.2020 23:00
Аукціон:
24.09.2020 15:36 - 24.09.2020 15:57
Період кваліфікації:
24.09.2020 15:57 - 25.09.2020 14:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бак для сміття з хитаючою кришкою, відповідний код – 39224340-3 Відра для сміття
Кількість
96 штуки
Період постачання
до 13.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Оскарження: 25.09.2020 14:25 - 06.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Левицький Микита Ігорович 0689885053, 044-561-27-53 KRM.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128 , Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Оскарження: 25.09.2020 14:25 - 06.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
16 416.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 834.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.09.2020 14:25
Документи
24
Скарги
0
ФОП "ПЕРВИЧКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ"
Оскарження: 25.09.2020 14:27 - 06.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3069308711
-
Контактна особа:
Первичко Дмитро +30666645072 hozhouse17@gmail.com
-
Адреса:
61172, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ГРИЦЕВЦЯ, будинок 12, квартира 106
Оскарження: 25.09.2020 14:27 - 06.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
15 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.09.2020 14:27
Документи
29
Скарги
0