• Відкриті торги
  • КЕП

Бак для сміття з хитаючою кришкою, код 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: бак для сміття з хитаючою кришкою, відповідний код – 39224340-3 Відра для сміття

Оголошено тендер

19 200.00 UAH
Номер: 5406fab556d14c1cae13df61d0e6374e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-07-001669-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Слов'янської міської ради
Замовник: Відділ освіти Слов'янської міської ради
Очікувана вартість: 19 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бак для сміття з хитаючою кришкою, код 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: бак для сміття з хитаючою кришкою, відповідний код – 39224340-3 Відра для сміття
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.09.2020 10:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума19 200.00 UAH