• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 09123000-7 - природний газ (природний газ)

Завершена

649 609.49 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 649.61 UAH
Номер: 3177f8c3ccb94e749280939d4f2192d6
Внутрішній номер закупівлі: 617194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-16-000776-b   
Замовник: КЗОЗ РТМО "Дергачівська ЦРЛ"
Контактна особа: Юлія Гарбузова +380999126960 dergcrl_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 649 609.49 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 649.61 UAH
Період уточнення: 16.01.2017 14:54 - 25.01.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 16.01.2017 14:54 - 04.02.2017 12:00
Аукціон: 06.02.2017 13:44 - 06.02.2017 14:05
Період кваліфікації: 06.02.2017 14:05 - 09.02.2017 11:52
Період завантаження договору: 06.02.2017 14:05 - 26.02.2017 14:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 67000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 62360, Україна, Харківська область, смт. Вільшани Дергачівського району, вул. Вільна, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ХАРКІВГАЗ ЗБУТ

Оскарження: 06.02.2017 14:05 - 20.02.2017 00:00
Початкова пропозиція 590 532.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 532.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2017 11:52
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 649 609.49 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
649 609.49 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 5c3c01ddeb4349d78da44643c9a6a1df
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-16-000776-b-c1
Постачальник: ТОВ ХАРКІВГАЗ ЗБУТ
Номер договору: 114102032NAB027
Сума договору: 590 532.64 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 28.02.2017 14:00
Статус:
Підписаний
PDF
договір від 28 02 17 р газ.PDF
p7s
sign.p7s