-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09123000-7 - природний газ (природний газ)
590 532.64
UAH з ПДВ
Номер:
5c3c01ddeb4349d78da44643c9a6a1df
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-16-000776-b-c1
Постачальник:
ТОВ ХАРКІВГАЗ ЗБУТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Тиндик Павло Олександрович +380577630862 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, Харків, вул. Москалівська, 57/59
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
114102032NAB027
Дата підписання:
28.02.2017 14:00
Період дії договору:
28.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
590 532.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 590 532.64 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
67000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
62360, Україна, Харківська область, смт. Вільшани Дергачівського району, вул. Вільна, 1
На карті