-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Меблі офісні (стіл офісний, тумба мобільна, шафа для документів, шафа для одягу, тумба дводверна, вішалка підлогова, меблі для приймальні, конференц-стіл)
Тендер Prozorro UA-2020-09-01-001916-c
Завершена
139 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 210.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 210.00 UAH
Номер:
3d39a8f8b1d8424686325a53e7bf04f9
Внутрішній номер закупівлі:
6115537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-01-001916-c
Замовник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Бориса Грінченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзуєнко Наталія Миколаївна +380442981627 dzuya85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
139 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2020 16:13 - 11.09.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2020 16:13 - 21.09.2020 16:00
Аукціон:
22.09.2020 14:05 - 22.09.2020 14:26
Період кваліфікації:
22.09.2020 14:26 - 23.09.2020 11:06
Період завантаження договору:
23.09.2020 11:06 - 13.10.2020 11:06
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴118 250.00 Стіл офісний, тумба мобільна, шафа для одягу, шафа для документів, тумба дводверна, вішалка підлогова
- Лот №2 ₴21 000.00 Комплект меблів для приймальні (диван офісний, тумба зі склом та боковими полицями), конференц-стіл