-
Відкриті торги
-
КЕП
Меблі офісні (стіл офісний, тумба мобільна, шафа для документів, шафа для одягу, тумба дводверна, вішалка підлогова, меблі для приймальні, конференц-стіл)
Оголошено тендер
139 250.00
UAH
Номер:
7c57034fe19d4fbcba5cfadf62d0acba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-27-000700-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Бориса Грінченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Бориса Грінченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
139 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі офісні (стіл офісний, тумба мобільна, шафа для документів, шафа для одягу, тумба дводверна, вішалка підлогова, меблі для приймальні, конференц-стіл)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.08.2020 11:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стіл офісний
Кількість
18 одиниця
Період постачання
до 23.10.2020
Тумба мобільна
Кількість
24 одиниця
Період постачання
до 23.10.2020
Шафа для одягу
Кількість
4 одиниця
Період постачання
до 23.10.2020
Шафа для документів
Кількість
6 одиниця
Період постачання
до 23.10.2020
Вішалка підлогова
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 23.10.2020
Меблі для приймальні
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 23.10.2020
Конференц-стіл
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 23.10.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума139 250.00 UAH