-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт. Встановлення блискавкозахисту приміщень навчального корпусу, гуртожитків 1,2, їдальні ПТУ №22 смт Луків за адресою: вул. Незалежності 19, 19а, 19б, смт Луків, Турійського району Волинської області
Тендер Prozorro UA-2020-09-01-006862-b
Завершена
266 321.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 000.00 UAH
Номер:
16394af58fdc4c5581a1eaab174d41c6
Внутрішній номер закупівлі:
6113455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-01-006862-b
Замовник:
ПТУ № 22 смт Луків
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539973
-
Адреса:
44810, Україна, Волинська область, смт Луків, вул Незалежності 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Олеся Володимирівна +380336393339 ptu22vol@ukr.net http://ptu22.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
266 321.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
01.09.2020 15:12 - 07.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2020 15:12 - 17.09.2020 00:00
Аукціон:
17.09.2020 13:15 - 17.09.2020 13:54
Період кваліфікації:
17.09.2020 13:54 - 18.09.2020 11:41
Період завантаження договору:
18.09.2020 11:41 - 08.10.2020 11:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт. Встановлення блискавкозахисту приміщень навчального корпусу, гуртожитків 1,2, їдальні ПТУ №22 смт Луків за адресою: вул. Незалежності 19, 19а, 19б, смт Луків, Турійського району Волинської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП"
Оскарження: 18.09.2020 11:41 - 29.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38901342
-
Контактна особа:
Петро Зань +380674470549 t-dim.com.ua@ukr.net
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ СОБОРНОСТІ, будинок 25Б, квартира 89
Оскарження: 18.09.2020 11:41 - 29.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
187 701.77 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2020 11:41
Документи
72
Скарги
0
Єврофест
×
-
Код ЄДРПОУ:
37610680
-
Контактна особа:
Токаренко Олексій Васильович +380663512305 sale@eurofirst.lutsk.ua
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, ЛУЦЬК, вул. Рівненська, 76а
Початкова пропозиція
190 410.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "РАМ-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43560732
-
Контактна особа:
Дурай Микола Вікторович +380673140785 mvdurai85@gmail.com
-
Адреса:
80716, Україна, Львівська область, Золочівський район, Золочівський район, село Зозулі
Початкова пропозиція
239 546.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "АЛЕРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33919030
-
Контактна особа:
Супрнюк Сергій Анатолійович +380676781722 alertserg7@gmail.com
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, м.Луцьк, вул.Ген.Шхевича 4
Початкова пропозиція
235 723.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ПП "Теплоенергобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35684064
-
Контактна особа:
Mykola Panibrats +380673346135 panibraz@mail.ru
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3
Початкова пропозиція
206 267.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 267.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8aa6d2d79a944e282a83637c0fe7f2d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-01-006862-b-b1
Постачальник:
ПП "ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38901342
-
Контактна особа:
Петро Зань +380674470549 t-dim.com.ua@ukr.net
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ СОБОРНОСТІ, будинок 25Б, квартира 89
Номер договору:
№09/30
Сума договору:
149 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
124 999.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
30.09.2020 00:00
Статус:
Підписаний