-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт. Встановлення блискавкозахисту приміщень навчального корпусу, гуртожитків 1,2, їдальні ПТУ №22 смт Луків за адресою: вул. Незалежності 19, 19а, 19б, смт Луків, Турійського району Волинської області
149 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
e8aa6d2d79a944e282a83637c0fe7f2d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-01-006862-b-b1
Замовник:
ПТУ № 22 смт Луків
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539973
-
Контактна особа:
Ковальчук Олеся Володимирівна +380336393339 ptu22vol@ukr.net http://ptu22.ucoz.ua
-
Адреса:
44810, Україна, Волинська область, смт Луків, вул Незалежності 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38901342
-
Контактна особа:
Петро Зань +380674470549 t-dim.com.ua@ukr.net
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ СОБОРНОСТІ, будинок 25Б, квартира 89
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№09/30
Дата підписання:
30.09.2020 00:00
Період дії договору:
30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
149 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 999.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт. Встановлення блискавкозахисту приміщень навчального корпусу, гуртожитків 1,2, їдальні ПТУ №22 смт Луків за адресою: вул. Незалежності 19, 19а, 19б, смт Луків, Турійського району Волинської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5f5fe39905cf4e7193a91f2b9308a1df
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з невідповідністю окремих підпунктів договору звіту про результати проведення процедури, неправильно вказаний предмет договору.
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
06.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано