• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Завершена

279 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 797.00 UAH
Номер: 727403c7000c4b9fb6ceb34601bcaf06
Внутрішній номер закупівлі: 609787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-18-000033-b   
Замовник: Державна організація (установа, заклад) Відділ культури Березівської РДА
Контактна особа: Криштопова Людмила Григорівна +380485620451 krishtopova1972@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 279 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 797.00 UAH
Період уточнення: 18.01.2017 08:48 - 31.01.2017 08:53
Період прийому пропозицій: 18.01.2017 08:48 - 10.02.2017 08:53
Аукціон: 13.02.2017 13:31 - 13.02.2017 13:52
Період кваліфікації: 13.02.2017 13:52 - 15.02.2017 15:15
Період завантаження договору: 13.02.2017 13:52 - 05.03.2017 13:52

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 26 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, м.Березівка, вул.Матросова, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"

Оскарження: 13.02.2017 13:52 - 26.02.2017 00:00
Початкова пропозиція 272 428.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 428.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2017 15:15
Документи 28
Скарги 0
ТОВ ЮГ-ГАЗ
Початкова пропозиція 279 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: ba2adc220e6544abb569e3e99ab2e94a
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-18-000033-b-a1
Постачальник: ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
Номер договору: 017215
Сума договору: 272 428.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.02.2017 11:30 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 27.02.2017 11:30
Статус:
Підписаний
Договір
Договір
Договір
Договір
Договір
Договір
Договір
p7s
sign.p7s