-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
272 428.00
UAH з ПДВ
Номер:
ba2adc220e6544abb569e3e99ab2e94a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-18-000033-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
017215
Дата підписання:
27.02.2017 11:30
Період дії договору:
27.02.2017 11:30 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
272 428.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 272 428.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
26 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.02.2017 - 31.12.2017