• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

тверде вугілля марки АМ 13-25 мм

Торги не відбулися

219 420.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 194.20 UAH
Номер: 325d5ba32c504a42b8bb09259d37792d
Внутрішній номер закупівлі: 6075509
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-27-002136-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району" Зачепилівської районної ради Харківської області
Контактна особа: Воробйова Світлана Іванівна +380990711895 zach.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 219 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 194.20 UAH
Період уточнення: 27.08.2020 16:48 - 02.09.2020 14:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2020 16:48 - 12.09.2020 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
тверде вугілля марки АМ 13-25
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 30 тонни
Період постачання до 15.10.2020
Місце постачання 64401, Україна, Харківська область, смт.Зачепилівка, 14 Гвардійської стрілецької дивізії,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
Початкова пропозиція 172 710.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 710.00 UAH з ПДВ
Документи 8
Скарги 0