-
Відкриті торги
-
КЕП
тверде вугілля марки А
Оголошено тендер
219 420.00
UAH
Номер:
56f7fc234f6944948b9bdd4b3261d97b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-26-002864-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району" Зачепилівської районної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району" Зачепилівської районної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
219 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
тверде вугілля марки А
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
26.08.2020 17:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
тверде вугілля марки А
Кількість
30 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опистверде вугілля марки А
Сума219 420.00 UAH