-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Центральна смт Драбів Драбівського району Черкаської області
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-004100-c
Завершена
495 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 479.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 479.75 UAH
Номер:
848fcd1cb1774b43aa73dcb563a813de
Внутрішній номер закупівлі:
6055503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-26-004100-c
Замовник:
ДРАБІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
34226402
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, Драбівський район, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куць Микола Миколайович +380473830994 drabiv19800@ukr.net https://drabivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
495 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 479.75 UAH
Період уточнення:
26.08.2020 15:40 - 31.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2020 15:40 - 10.09.2020 17:00
Аукціон:
11.09.2020 12:56 - 11.09.2020 13:41
Період кваліфікації:
11.09.2020 13:41 - 24.09.2020 11:38
Період завантаження договору:
24.09.2020 11:38 - 14.10.2020 11:38
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Центральна смт Драбів Драбівського району Черкаської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дробот Володимир Дмитрович
Оскарження: 15.09.2020 16:09 - 26.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1569705011
-
Контактна особа:
Дробот Володимир Дмитрович +380932527546 ck.dzo.ua@gmail.com
-
Адреса:
19300, Україна, Черкаська область, Лисянка, вул. Леніна, 14
Оскарження: 15.09.2020 16:09 - 26.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
495 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.09.2020 16:09
Документи
5
Скарги
0
Приватне Підприємство "Канів-Граніт"
Оскарження: 24.09.2020 11:38 - 05.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14207791
-
Контактна особа:
Авеян Абов 380503133276, 380939711737 14207791@ukr.net
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, Канів, Київська, 36а
Оскарження: 24.09.2020 11:38 - 05.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
450 021.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2020 11:38
Документи
18
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АПОСТОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40158414
-
Контактна особа:
Абрамян Артем 380982949949, 380982949949 ibk-apostol@ukr.net
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, Шпола, вул. Соборна, буд. 4, офіс 305
Початкова пропозиція
468 674.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
384 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ФОП "АВЕТІСЯН АНУШАВАН ХАЧІКОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2400716570
-
Контактна особа:
Анушаван Аветісян +380984662488 avetisiananushavan@gmail.com
-
Адреса:
19900, Україна, Черкаська область, Чорнобаївський р-н, селище міського типу Чорнобай, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 36
Початкова пропозиція
495 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "ДАЛАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42773098
-
Контактна особа:
Ільїна Вікторія Віталіївна +380983553543 vilinka777@ukr.net
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків, 59
Початкова пропозиція
440 061.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ТОВ"ЄВРОБУД-ІНДУСТРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40675093
-
Контактна особа:
Геращенко Юлія Миколаївна 380674722393, 380674722393 euro-industry@ukr.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, бул. Шевченка, 145, оф. 222
Початкова пропозиція
446 316.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
419 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
edb4fb4b12dc46bd999bb9f517cb0b6c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-26-004100-c-b1
Постачальник:
Приватне Підприємство "Канів-Граніт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14207791
-
Контактна особа:
Авеян Абов 380503133276, 380939711737 14207791@ukr.net
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, Канів, Київська, 36а
Номер договору:
117/20
Сума договору:
380 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
316 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний